Pascal - Szkoła językowa, Wodzisław, Mszana, Gorzyce, Chałupki


 • Egzamin FCE w Wodzisławiu Śląskim

  Szkoła Języków Obcych Pascal przyczyniła się do tego, że można w Wodzisławiu zdawać egzamin FCE. Do tej pory egzaminy zdawało się w Katowicach bądź innej siedzibie British Council. Nasza szkoła przeszła specjalną weryfikację przedstawicieli British Council, dopiero po zatwierdzeniu protokołu zdawczo – odbiorczego, można było pomyśleć o organizacji egzaminu.

  » czytaj więcej


  O szkole językowej PASCAL

  Szkoła języków Pascal istnieje od 2008 roku i jest jedną z najbardziej uczęszczanych szkół językowych w Wodzisławiu Śląskim. Jak do tej pory posiadamy ponad 1000 absolwentów i tyle samo zadowolonych klientów.

  Pascal oferuje całą gamę kursów do wyboru: : angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, i czeskiego.

  Nasza szkoła prowadzi kursy na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych, uczymy już od 3 roku życia i właśnie dzieci stanowią największą liczbę słuchaczy.


     W czerwcu tego roku Szkoła Języka Angielskiego Connect połączyła się ze Szkołą Języków Obcych Pascal z Wodzisławia Śląskiego. W wyniku tego połączenia szkoły będą teraz funkcjonować pod nową nazwą - Pascal Connect. W Żorach i Rybniku nauczanie Języka angielskiego nadal będzie się odbywało z wykorzystaniem "Connect Method", kładącej szczególny nacisk na mówienie i dostosowanie do polskich studentów. W Wodzisławiu Śląskim i Syrynii natomiast zajęcia będą w regularnych odstępach prowadzone przez Native Speakerów z Rybnika i Żor, co pozwoli na zapoznanie się z różnymi akcentami i osłuchanie z żywym językiem. Poza tym nauczyciele nadal będą uczyć języków obcych zgodnie z zasadami metody eklektycznej, kładącej nacisk na wieloaspektowe nauczanie języka. Zapraszamy Państwa serdecznie do naszych Szkół!

  » czytaj więcej
 • Przydatne linki


Polecam

» www.osk-materzok.pl
» www.plywanieszkrabow.pl
» www.zoolandia.eu
» www.kubsza13.pl
» www.tatianakaminska.pl
» www.zsp7.wodzislaw-slaski.pl
» www.ap-estates.pl

Aktualności

 • 2018-03-12 17:01:25

  Szanowni Państwo,
  Zwracamy się z prośbą o informowanie sekretariatu szkoły o zmianach numeru telefonu, gdyż w przypadku odwołania/ przesunięcia zajęć, bądź poinformowania o innych ważnych sprawach nie mamy możliwości skontaktowania się z Państwem. Można podejść osobiście, lub wysłać sms z nowym numerem telefonu, a wtedy zmienimy go w naszym systemie na prawidłowy.

 • 2018-01-28 17:38:28

  Informujemy, iż w okresie ferii zimowych tj. od 29 stycznia do 9 lutego nie będą prowadzone zajęcia językowe. Na zajecia zapraszamy od 12 lutego.

 • 2017-12-19 15:41:42

  W okresie świątecznym tj. od 22.12.2017r. do 01.01.2018r. nie będą prowadzone zajęcia językowe, a sekretariat szkoły będzie nieczynny. Na zajęcia zapraszamy od 2 stycznia.
  Za utrudnienia przepraszamy!

 • 2017-10-20 22:20:10

 • 2017-10-20 22:09:28

  Informujemy iż, 30 i 31 października oraz 2 listopada zajęcia językowe bedą odbywały się standardowo według planu, natomiast środa 1 listopada jest dniem wolnym od zajęć.  

   

 • Zobacz wszystkie aktualności