Pascal - Szkoła językowa, Wodzisław, Mszana, Gorzyce, Chałupki


Christmas Time! (2016-12-12)

Grudzień w pełni, a co za tym idzie Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, my już nie możemy się ich doczekać, dlatego też nasze biuro powoli przyozdabiamy świątecznymi ozdobami :-) W naszych grupach też już widać pierwsze oznaki świąt w postaci angielskich kolęd, a w grupach maluchów w świątecznych obrazkach oraz opowiadaniach.

 

W piątek 9 grudnia, zawieźliśmy paczki do magazynu "Szlachetnej Paczki" w WCK. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy razem z nami przyłączyli się do akcji. Mamy nadzieję że dzięki wspólnie zgromadzonym darom, ta rodzina będzie miała wesołe i niezapomniane Święta.

 

A już 22 grudnia zapraszamy na Świąteczne warsztaty językowe pt. Rudolph the Red Nosed Reindeer". W programie warsztatów:

1. Hello Santa Claus - przywitanie piosenką.

2. Merry Christmas - praca plastyczna.

3. Dance with Rudolph - tańce świąteczne.

4. Christmas vocabulary - słownictwo świąteczne.

5. The carols - instrumentacje muzyczne.

6. A Christmas Tree - praca plastyczna.

7. "How the Grinch Stole Christmas" - opowieść Dr Seuss.

8. Merry Christmas and Happpy New Year! - pożegnanie.

 

godz. 16:00-17:30 - 3-5 latki

godz. 17:45-19:15 - 6-8 latki

 

Więcej informacji w sekretariacie szkoły.

 

Przypominamy także, że w dniach od 23 grudnia do 1 stycznia nie będą się odbywały zajęcia językowe, a szkoła i sekretariat będą nieczynne. na zajęcia zapraszamy od poniedziałku 2 stycznia.

 

Życzymy wszystkim zdrowych, wesołych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnym gronie oraz Szczęśliwego Nowego 2017 Roku! :)