Pascal - Szkoła językowa, Wodzisław, Mszana, Gorzyce, Chałupki


Trip to the Jungle (2016-04-20)

     Kwiecień to miesiąc, w którym bardzo dużo się dzieje w naszej szkole. Słuchacze uczęszczający na kursy egzaminacyjne napiszą wkrótce próbne egzaminy FCE oraz CAE.

W weekend 9-10 kwietnia grupa naszych słuchaczy uczęszczających na zajęcia w oddziale szkoły w Rybniku wraz z Sharon, Jimem oraz Właścicielami szkoły wybrali się na wyprawę w góry. Cała wycieczka należała do bardzo udanych i możliwe, że już niedługo odbędzie się kolejna tego typu wyprawa ;-)

W kwietniu w szkołach odbywają się egzaminy gimnazjalne, do których podchodzi wielu naszych słuchaczy, a już niedługo maturzyści zmierzą się z egzaminami dojrzałości. Za wszystkich bardzo mocno trzymamy kciuki!

29 kwietnia odbędą się kolejne warsztaty muzyczno plastyczne z języka angielskiego pt. "Trip to the Jungle - wycieczka do dżungli" . Dobra zabawa gwrantowana, zatem serdecznie zapraszamy również dzieci, które nie uczęszczają do nas na zajęcia.

W programie warsztatów:

 

-Hello Animals - przywitanie

 

-Look, it's the jungle - praca plastyczna

 

-Monkey's tail play - zabawy z instrumentami

 

-Wild Animals - słownictwo

 

-Ambo Sambo Mr Jungle - zabawy taneczne

 

-My friend panda - praca plastyczna

 

-Thank You Animals - pożegnanie

 

 

 

Z końcem kwietnia niektóre z mini grup kończą zajęcia, a już niedługo maj i zakończenie roku szkolnego... Czy tylko my mamy wrażenie że ten rok szkolny tak szybko minął? :-)