Pascal - Szkoła językowa, Wodzisław, Mszana, Gorzyce, Chałupki


Podsumowanie wakacji (2015-08-31)

Witamy wszystkich serdecznie po naszej długiej nieobecności na blogu. Od teraz już systematycznie będziemy Was informować o tym co się dzieje w naszej szkole :-)

 

Niestety tegoroczne wakacje już dobiegły końca. Czy Wam również ten czas przeminął tak szybko jak nam?

 

W okresie wakacji pomimo, iż szkoła była nieczynna i nie prowadziliśmy kursów w oddziałach szkoły w Wodzisławiu i Syryni to okres ten był dla nas bardzo pracowity, gdyż organizowaiśmy różne wyjazdy, a także warsztaty językowe na festynach rodzinnych i w przedszkolach pełniących dyżury w okresie wakacyjnym.

 

W ostatni weekend lipca odbył sie pierwszy w historii Pascal Connect obóz językowy dla osób dorosłych. Uczestnicy wyjazdu mieli okazję spędzić wspaniały weekend na Słowacji w towarzystwie naszych native speakerów - Scotta i Johna. Gdzie oprócz lekcji angielskiego, słuchacze mieli okazję poznać uroki Liptowskiego Mikulaszu, a także skorzystać z atrakcji w Tatralandii. 

 

W miesiącach lipcu i w sierpniu włączyliśmy się w organizację półkolini w Gosław Sport Ceter, gdzie uczestnicy mieli okazję przeżyć wspaniałą przygodę z językiem angielskim.

 

W lipcu i w sierpniu odbyły się także dwa obozy językowe do Anglii. Podczas pobytu uczestnicy mieli okazję nie tylko pozwiedzać ciekawe miejsca i zapoznać się z kulturą oraz zwyczajami panującymi na Wyspach Brytyjskich, ale także wziąć udział w lekcjach języka angielskiego przeprowadzonych przez native speakerów, co pomogło im przełamać bariery językowe i wzbogacić znajomość tego języka.

 

W ostatnim tygodniu sierpnia wznowiliśmy również pracę w naszym sekretariacie, żeby przygotowac się do zapisów na nowy rok szkolny 2015/2016, na które wszystkich serdecznie zapraszamy już od 1 września! :)