Pascal - Szkoła językowa, Wodzisław, Mszana, Gorzyce, Chałupki


Jesienne festyny (2013-09-10)

Witamy jesiennie. W Pascalu już od tygodnia trwają zapisy na kursy w roku szkolnym 2013/2014 a my w międzyczasie krążymy po różnych jesiennych festynach oraz dożynkach. W ostatni weekend nie zabrakło nas na festynie w Przedszkolu nr 2 w Wodzisławiu gdzie uczymy języka angielskiego. Festyn był niezwykle bogaty w atrakcje. Obecni byli również Prezydenci miasta Wodzisławia Śl ponieważ okazją do wspólnego świętowania było nie tylko objęcie przez firmę Handlobud patronatu nad przedszkolem ale również otwarcie nowego placu zabaw. Dzieci bawiły się wspaniale. Przygotowały krótki program artystyczny, brały udział w zawodach zorganizowanych na ogrodzie oraz warsztatach językowych zorganizowanych przez naszą szkołę. Dziękujemy wszystkim dzieciakom za wspaniałą zabawę. 

W niedzielę natomiast bawiliśmy się wspólnie na festynie rodzinnym zorganizowanym przez WCK na rynku wodzisławskim. Tutaj również atmosfera była gorąca. W powietrzu latały mydlane bańki, na straganach migotały przeróżne pamiątki i zabawki, a ze sceny dobiegała do naszych uszu radosna muzyka i wesołe okrzyki dzieci biorących udział w przeróżnych konkurencjach, w których można było wygrać piękne nagrody. W konkursie językowym zorganizowanym przez Pascala nagrodami były książki i słowniki oraz roczny karnet na warsztaty jęykowe i półroczny kurs Junior Pascal. Po konkursie odbyły się krótkie warsztaty, w czasie których dzieci mogły nie tylko powtórzyć angielski ale również stworzyć piękne papierowe ptaszki. Na zakończenie każdy uczestnik warsztatów otrzymał dyplom i pamiątkowego papierowego ptaszka.

Było nam ogromnie przyjemnie bawić się z Wami w ten weekend. Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia na kolejnych warsztatach lub lekcjach w Pascalu.