Pascal - Szkoła językowa, Wodzisław, Mszana, Gorzyce, Chałupki


Warsztaty karnawałowe (2012-02-22)

Warsztaty karnawałowe odbyły się w piątek (17 lutego) u Flinstonów w Kamieniołomie ;) Fred Flinstone był organizatorem całego Karnawału i zaprosił wszystkie dzieci do zabawy ;)

Na początku przedstawił dzieciom swoją rodzinę i przyjaciół oraz przypomniał słownictwo związane z członkami rodziny. Później przygotował dla nich sylwetkę Dina, makaron oraz farbki to pracy plastycznej, aby każdy mógł stworzyć swojego Dina i zabrać go do domu.

Kolejną atrakcją, którą przygotował Fred były tańce i zabawy. Nie wiem czy wiecie, ale Fred bardzo lubi śpiewać, tańczyć i grać na instrumentach, a jego ulubioną piosenką jest ?I am the music Man? ;) dlatego postanowił nauczyć swoich nowych przyjaciół ulubionych tańców i ulubionej piosenki. Opowiedział im także opowieść, o tym, jak jego rodzina i rodzina sąsiada Barney?a organizowali razem karnawał

Jak to na zabawie karnawałowej bywa nie zabrakło również balonów i zabaw z nimi. Każde dziecko dostało także części ciała Freda i rolki po papierze toaletowym, a także potrzebne materiały plastyczne do stworzenia swojego Freda. Na koniec Fred bardzo dziękował dzieciom za wspólną zabawę, mając nadzieję, że podobało im się tak bardzo, jak Jemu.

Przebieg warsztatów wraz ze zdjęciem można pobrać poniżej,